Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Sokolov / odborný / vrchní referent – odborný pracovník projektu

odborný / vrchní referent – odborný pracovník projektu

Úřad práce České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru administrativy na pozici odborný / vrchní referent – odborný pracovník projektu. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Služební poměr na dobu určitou do 30.6.2022 s ohodnocením 19 730 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Karlových Varech, Kontaktní pracoviště Sokolov, okres Sokolov. Nástup možný od 1.9.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Blanka Jeníková, MBA.

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Sokolov
Platové ohodnocení: 19 730 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 1.9.2021 – 30.6.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě:
Zajišťuje v okrese Sokolov realizaci projektových aktivit ve vazbě na cílovou skupinu. Jde zejména o realizaci rekvalifikací, poradenských aktivit, diagnostik, motivačních kurzů, monitoring zaměstnavatelů a zprostředkování zaměstnání. Samostatně vede aktivitu Motivační kurz zaměřenou na konkrétní potřeby složení účastníků tohoto skupinového poradenství. V rámci individuálního poradenství zajišťuje výběr vhodného zaměstnání, aktivní vyhledávání pracovních pozic pro konkrétního účastníka projektu, případná asistence při jednání se zaměstnavateli. Komunikuje se zaměstnavateli, vyhledává možné pracovní uplatnění pro účastníky projektu a koordinuje hladký průběh nástupu účastníků projektu na pracovní místa. Kontroluje a prvotně zpracovává měsíční vyúčtování mzdových nákladů vyplývajících z uzavřených dohod. Zpracovává podklady pro vyplácení příspěvků na doprovodná opatření. Pravidelný monitoring trhu práce v rámci okresu. Je odpovědný za vedení projektové dokumentace vztahující se k práci s jednotlivými účastníky v projektových aktivitách. Odpovídá za vedení práce s účastníkem a zaměstnavatelem i informačních systémů Úřadu práce ČR (projektové aktivity, uzavřené dohody, vyplacené projektové prostředky atd). O výsledcích práce s účastníky zpracovává v dané struktuře pravidelné reporty.
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 29. července 2021, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb
na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Karlových Varech, Závodní 385/98, 360 01 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna.kv@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID xgmzpcw. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámení uloženou v úvodu textové části výběrového řízení.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2021/73885-78099805“.
Výběrového řízení na výše uvedené služební místo se v souladu se zákonem může zúčastnit žadatel, který:
1. splňuje základní předpoklady stanovené zákonem, viz. odkaz:
https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-odborny-pracovnik-projektu-29-07-2021

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Blanka Jeníková, MBA
E-mail: blanka.jenikova@uradprace.cz

Referenční číslo ÚP: 22363140772
Poslední aktualizace: 15.7.2021

Podobné pracovní nabídky

Město Sokolov – Sokolov
15.7.2021 · 20 730 – 29 920 Kč
Město Sokolov – Sokolov
15.7.2021 · 20 730 – 29 920 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.8.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů